Łóżko kontynentalne New York -wzór zagłówka Alice

Łóżko kontynentalne New York -wzór zagłówka Alice

NEW YORK to wyjątkowo ekskluzywne łóżko kontynentalne przeznaczone dla najbardziej wymagających osób.

Układ warstw zastosowany w tym wyjątkowym łóżku zapewnia doskonałą wentylację, sprężystość oraz idealne dopasowanie do kształtów ciała. W łóżku New York w celu uzyskania optymalnego komfortu zastosowaliśmy połączenie sprężyny bonnelowej w podstawie łóżka, następnie położyliśmy wygodny 7-strefowy materac kieszeniowy, a w celu zapewnienia ekskluzywnego komfortu umieściliśmy na wierzchu dodatkowo trzeci materac, będący wyjątkowo wyrafinowanym wykończeniem już i tak bardzo dobrej jakości powierzchni Państwa snu. Aby jeszcze lepiej dostosować się do Państwa  potrzeb wprowadziliśmy dwie opcje do wyboru.
 

W wersji soft-top warstwa wierzchnia wykonana jest z pianki termoelastycznej i lateksu aby zwiększyć poczucie przytulności i komfortu jak również podnieść walory antyalergiczne łóżka.

W wersji hard-top wierzchni materac wykonany jest z pianki wysokoelastycznej, która podnosi odczucie twardości łóżka przy zachowaniu odpowiedniej sprężystości.

Biorąc pod uwagę całość budowy i wykonania tego łóżka, można śmiało powiedzieć, że wypoczynek na NEW YORKu to bezkonkurencyjne rozwiazanie tedla najbardziej wymagającego klienta.

Rodzaj poszycia, kolor oraz wzór pikowania wybierany jest przy zamównieniu. Dostępny jest zagłówek Alice oraz zagłówek Mario.
 

 Łóżko:

 • Szerokość: 140 cm/ 160 cm/ 180 cm

 • Długość: 200 cm

 • Wysokość powierzchni wypoczynku: 64 cm

 • Całkowita wysokość: 118 cmTermin realizacji zamówienia to okres ok 5 tygodni.

 
  Łózko kontynentalne Isabel

  Łóżko kontynentalne

  Isabel  Isabel łączy niezwykle sprężystą podstawą Bonell-Box z wysokiej klasy materacem oraz innowacyjnym pokrowcem, wyróżniającymi się wyjątkową miękkością i elastycznością. To model, który idealnie wpisze się w aranżację nowoczesnej sypialni. Isabel rozpieszcza i zachęca do dłuższego pozostania w objęciach snu.

  Łóżko wystepuje w 2 rozmiarach 160 i 180 cm w komplecie z materacem Ernesto
   

  Harmonijna, spokojna forma zagłówka podkreśla nowoczesny wygląd łóżka, dodając jeszcze lekkości jego kontynentalnej konstrukcji. Zaprasza również do porannego lub wieczornego relaksu.

   
   

  Wierzchnią warstwę łóżka Isabel tworzy materac Ernesto. Jest to wyjątkowo elastyczny model z wkładem kieszeniowym oraz dwiema warstwami pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości (PU 30). Osoby poszukujące komfortu docenią fakt, że materac zapewnia 7 pól twardości, dbając o właściwie podparcie pleców i naturalne ułożenie ciała.

  Bonell Box-Kolor to połączenie na stałe materaca bonellowego z solidną ramą drewnianą. Taka konstrukcja podstawy charakteryzuje się tzw. elastycznością powierzchniową, co oznacza, że nacisk na jedną ze sprężyn powoduje ugięcie kolejnych, powiązanych z nimi na sztywno. W ten sposób nadaje łóżku unikalnej elastyczności, jednocześnie podtrzymując wyższą warstwę łóżka. Boki podstawy obite są tkaniną tapicerską odpowiednią dla koloru łóżka.  Fabryka materacy i mebli tapicerowanych

  Comfort4U

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni.

   

  • Długość:215cm
  • Szerokość:160cm
  • Wysokość:118cm
  • Powierzchnia spania:200 x 160
  Łóżko kontynentalne Astoria

  Piękne, gęsto pikowane wezgłowie z przeszyciami skierowanymi od najniższego rzędu pików w dół, jest tym elementem Astorii, który wyróżnia ją na tle pozostałych łóżek kontynentalnych w rodzinie Comforteo. Zdobienia wezgłowia idealnie współgrają ze stylowymi przeszyciami pokrowca materaca właściwego. Kontynentalną konstrukcję Astorii tworzy kilka komfortowych warst. Warstwą bazową jest pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Natomiast kolejny poziom stanowi materac z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych, zawierający również warstwę pianki Gelax, warstwę pianki antybakteryjnej oraz warstwę pianki wysokoelastycznej. Precyzyjne zestawieni poszczególnych warstw zapewnia nie tylko wygodę, ale również 7 stref podparcia dla kręgosłupa. Łóżko opiera się na filigranowych metalowych nóżkach – nadają one Astroii przyjemnej lekkości i sprawiają, że bryła łóżka sprawia wrażenie bardziej finezyjnej. Wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy - nie podlegają personalizacji. Astoria dostępna jest wyłącznie w następujących tkaninach tapicerskich: Fresh 01, Fresh 11, Fresh13, Fresh 32.

  Tkaniny na łóżko można sprawdzić tutaj: https://lechfabrics.com/pl/oferta/tkaniny-meblowe/fresh
  Łóżko dostepne w 2 szerokościach 160 i 180 cm

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni

  Łóżko kontynentalne Atlanta

  Łóżko kontynentalne Atlanta
  Wysoki zagłówek, na którym widoczne są regularne, głębokie przeszycia, sprawia, że w sypialni pojawia się przyjemna atmosfera oraz poczucie harmonii i spokoju. Kształt wezgłowia nawiązuje do rozkosznego wzoru tabliczki czekolady. Dwie komfortowe warstwy Atlanty charakteryzuje stylowa prostota, dzięki której łóżko kontynentalne zyskuje na lekkości i przyjemnej „puszystości”. Pierwszą warstwą kontynentalnej konstrukcji Atlanty jest pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Drugi poziom łóżka to materac z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych, zawierający także warstwę pianki antybakteryjnej oraz warstwę pianki wysokoelastycznej. Zestawienie poszczególnych warstw gwarantuje niebywały komfort użytkowania. Efekt lekkości wzmacniają drobne, metalowe nóżki. Co więcej, sprawiają one, że wysokość łóżka jest jeszcze większa, co pozytywnie wpływa na komfort odpoczynku. Elegancki charakter Atlanty podkreśla również zdobienie oraz gustowny haft, znajdujące się na pokrowcu materaca właściwego. Wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy - nie podlegają personalizacji. Atlanta dostępna jest wyłącznie w następujących tkaninach tapicerskich: Milton 03, Milton 13, Milton 14, Milton 15.

  Łóżko wystepuje w 2 szerokościach, bez pojemnika

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni.

  • Szerokość:170cm
  • Wysokość:130cm
  • Głębokość:212cm
  • Powierzchnia spania:160x200
  Łóżko kontynentalne Korfu z pojemnikiem

  Łóżko wykonane na 3 materacach, pierwszy to materac na ramie drewnianej i sprężynie bonelowej, drugi materac wykonano w technologii sprężyn kieszeniowych a na koniec 3 materacem jest Top utwardzający lub zmiękczający całą powierzchnię.

  Dodatkowym atutem łóżka Korfu są dwa pojemniki na pościel pod każdym z materacy. Całość unoszona jest na siłownikach gazowych które bardzo ułatwiają dostęp do schowków.

  Podana cena dotyczy tkanin w kategorii promocyjnej.

  Termin realizacji zamówienia ok 5 tygodni.

  • Długość:220cm
  • Szerokość:180cm
  • Wysokość:121cm
  • Powierzchnia spania:200x160
Długość:
228 cm
Szerokość:
140 cm
Wysokość:
116 cm
Powierzchnia spania:
200 x 140 cm
Jeśli masz pytania odnośnie Łóżko kontynentalne New York -wzór zagłówka Alice, wyślij do nas wiadomość.