Łóżko kontynentalne Korfu z pojemnikiem

Łóżko kontynentalne Korfu z pojemnikiem
Łóżko wykonane na 3 materacach, pierwszy to materac na ramie drewnianej i sprężynie bonelowej, drugi materac wykonano w technologii sprężyn kieszeniowych a na koniec 3 materacem jest Top utwardzający lub zmiękczający całą powierzchnię.

Dodatkowym atutem łóżka Korfu są dwa pojemniki na pościel pod każdym z materacy. Całość unoszona jest na siłownikach gazowych które bardzo ułatwiają dostęp do schowków.

Podana cena dotyczy tkanin w kategorii promocyjnej.

Termin realizacji zamówienia ok 5 tygodni.
  Łózko kontynentalne Isabel

  Łóżko kontynentalne

  Isabel  Isabel łączy niezwykle sprężystą podstawą Bonell-Box z wysokiej klasy materacem oraz innowacyjnym pokrowcem, wyróżniającymi się wyjątkową miękkością i elastycznością. To model, który idealnie wpisze się w aranżację nowoczesnej sypialni. Isabel rozpieszcza i zachęca do dłuższego pozostania w objęciach snu.

  Łóżko wystepuje w 2 rozmiarach 160 i 180 cm w komplecie z materacem Ernesto
   

  Harmonijna, spokojna forma zagłówka podkreśla nowoczesny wygląd łóżka, dodając jeszcze lekkości jego kontynentalnej konstrukcji. Zaprasza również do porannego lub wieczornego relaksu.

   
   

  Wierzchnią warstwę łóżka Isabel tworzy materac Ernesto. Jest to wyjątkowo elastyczny model z wkładem kieszeniowym oraz dwiema warstwami pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości (PU 30). Osoby poszukujące komfortu docenią fakt, że materac zapewnia 7 pól twardości, dbając o właściwie podparcie pleców i naturalne ułożenie ciała.

  Bonell Box-Kolor to połączenie na stałe materaca bonellowego z solidną ramą drewnianą. Taka konstrukcja podstawy charakteryzuje się tzw. elastycznością powierzchniową, co oznacza, że nacisk na jedną ze sprężyn powoduje ugięcie kolejnych, powiązanych z nimi na sztywno. W ten sposób nadaje łóżku unikalnej elastyczności, jednocześnie podtrzymując wyższą warstwę łóżka. Boki podstawy obite są tkaniną tapicerską odpowiednią dla koloru łóżka.  Fabryka materacy i mebli tapicerowanych

  Comfort4U

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni.

   

  • Długość:215cm
  • Szerokość:160cm
  • Wysokość:118cm
  • Powierzchnia spania:200 x 160
  Łóżko kontynentalne Astoria

  Piękne, gęsto pikowane wezgłowie z przeszyciami skierowanymi od najniższego rzędu pików w dół, jest tym elementem Astorii, który wyróżnia ją na tle pozostałych łóżek kontynentalnych w rodzinie Comforteo. Zdobienia wezgłowia idealnie współgrają ze stylowymi przeszyciami pokrowca materaca właściwego. Kontynentalną konstrukcję Astorii tworzy kilka komfortowych warst. Warstwą bazową jest pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Natomiast kolejny poziom stanowi materac z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych, zawierający również warstwę pianki Gelax, warstwę pianki antybakteryjnej oraz warstwę pianki wysokoelastycznej. Precyzyjne zestawieni poszczególnych warstw zapewnia nie tylko wygodę, ale również 7 stref podparcia dla kręgosłupa. Łóżko opiera się na filigranowych metalowych nóżkach – nadają one Astroii przyjemnej lekkości i sprawiają, że bryła łóżka sprawia wrażenie bardziej finezyjnej. Wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy - nie podlegają personalizacji. Astoria dostępna jest wyłącznie w następujących tkaninach tapicerskich: Fresh 01, Fresh 11, Fresh13, Fresh 32.

  Tkaniny na łóżko można sprawdzić tutaj: https://lechfabrics.com/pl/oferta/tkaniny-meblowe/fresh
  Łóżko dostepne w 2 szerokościach 160 i 180 cm

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni

  Łóżko kontynentalne Atlanta

  Łóżko kontynentalne Atlanta
  Wysoki zagłówek, na którym widoczne są regularne, głębokie przeszycia, sprawia, że w sypialni pojawia się przyjemna atmosfera oraz poczucie harmonii i spokoju. Kształt wezgłowia nawiązuje do rozkosznego wzoru tabliczki czekolady. Dwie komfortowe warstwy Atlanty charakteryzuje stylowa prostota, dzięki której łóżko kontynentalne zyskuje na lekkości i przyjemnej „puszystości”. Pierwszą warstwą kontynentalnej konstrukcji Atlanty jest pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Drugi poziom łóżka to materac z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych, zawierający także warstwę pianki antybakteryjnej oraz warstwę pianki wysokoelastycznej. Zestawienie poszczególnych warstw gwarantuje niebywały komfort użytkowania. Efekt lekkości wzmacniają drobne, metalowe nóżki. Co więcej, sprawiają one, że wysokość łóżka jest jeszcze większa, co pozytywnie wpływa na komfort odpoczynku. Elegancki charakter Atlanty podkreśla również zdobienie oraz gustowny haft, znajdujące się na pokrowcu materaca właściwego. Wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy - nie podlegają personalizacji. Atlanta dostępna jest wyłącznie w następujących tkaninach tapicerskich: Milton 03, Milton 13, Milton 14, Milton 15.

  Łóżko wystepuje w 2 szerokościach, bez pojemnika

  Termin realizacji zamówienia ok 6 tygodni.

  • Szerokość:170cm
  • Wysokość:130cm
  • Głębokość:212cm
  • Powierzchnia spania:160x200
  Łóżko kontynentalne Mario Elecric

  Bardzo wyjątkowe na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim, kompletne łóżko kontynentalne (nazywane też hotelowym).

  W jego skład wchodzą następujące elementy:

  • Baza (podstawa) (dla łóżka dwuosobowego – 2 szt)
  • Materac (dla łóżka dwuosobowego – 2 szt)
  • Nakładka (dla łóżka dwuosobowego – 1 szt)
  • Zagłówek (dla łóżka dwuosobowego – 1 szt)

  Bazowa część łóżka Mario Elekrtic oparta jest na solidnej ramie z nóżkami, na której osadzony jest mechanizm stelaża elektrycznego wraz ze specjalnie przygotowanym do tego materacem bonelowym. Jest to bardzo wyjątkowa konstrukcja łącząca w sobie cechy trwałości i szczególnego komfortu tego modelu. Materac bonelowy zespolony jest ze stelażem elektrycznym w sposób umożliwiający mu bezpieczne dopasowanie podczas pracy tego stelaża, bez żadnego ryzyka przemieszczania się względem niego. Stelaż elektryczny dzięki swej konstrukcji umożliwia niezależne unoszenie głowy i nóg osoby leżącej na takim łóżku, przy jednoczesnym uwzględnieniu anatomicznej budowy ciała ludzkiego. Całość napędzana jest siłownikiem elektrycznym sterowanym za pomocą pilota. Za sprawą tego rozwiązania klient zapewnia sobie nie tylko znakomite spanie, ale też możliwość bardzo wygodnego spędzania czasu w łóżku w innych celach, takich jak: praca z komputerem, oglądanie telewizji, czytanie książki, spożywanie posiłków, albo wypoczynek z nogami w górze. Zastosowany materac bonelowy stanowi elastyczne podłoże dla właściwego materaca. Całość obszyta jest dokoła na bokach tkaniną tapicerską

  Materac posiada wkład w postaci sprężyn kieszeniowych o siedmiu polach twardości. Sprężyny kieszeniowe, działające niezależnie zapewniają prawidłowe podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach i dopasowanie się materaca do anatomicznych kształtów ciała. Efekt ten wzmocniony jest przez obszary tzw siedmiu pól twardości. Cały materac obszyty jest do koła na bokach tkaniną tapicerską.

  Nakładka Toplatermo posiada wkład będący kombinacją lateksu włoskiego i pianki termoelastycznej o bardzo wysokiej gęstości. Dodatkowo wyposażona jest ona w pokrowiec Koral, pikowany punktowo, co zapewnia jednocześnie wentylację, a także maksymalizację efektu visco, co stawia ten układ w ścisłej czołówce nakładek w tym regionie Europy. Nakładka posiada rozcięcia umożliwiające niezależne podnoszenie i opuszczanie obu stelaży elektrycznych. Na całym obwodzie znajduje się taśma 3D ułatwiająca wentylację nakładki i całego zestawu. Pokrowiec nakładki posiada też zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcia go i wypranie w temperaturze do 60 st.C

  Zagłówek Mario z gustownym, eleganckim wzorem, montowany jest do elementów bazowych za pomocą specjalnych zaczepów. Zagłówek jest wysoki na 118cm, co nadaje u dostojności i prestiżu.

  Całość łóżka polecana jest dla osób ceniących ponad wszystko komfort spania i wypoczynku.


  Rodzaj poszycia, kolor oraz wzór pikowania wybierany jest przy zamównieniu. Dostępny jest zagłówek Alice oraz zagłówek Mario.

  Łóżko:

  • Szerokość: 90 cm/ 160 cm/ 180 cm

  • Całkowita długość: 228 cm

  • Wysokość powierzchni wypoczynku: 64 cm

  • Całkowita wysokość: 118 cm


  Podana cena dotyczy tkanin promocyjnych i korpusu o szerokości 90 cm.


  Termin realizacji zamówienia to okres ok 5 tygodni.
   

  • Długość:228cm
  • Szerokość:140cm
  • Wysokość:116cm
  • Powierzchnia spania:200 x 140
Łóżko kontynentalne Korfu z pojemnikiem
Długość:
220 cm
Szerokość:
180 cm
Wysokość:
121 cm
Powierzchnia spania:
200x160
Jeśli masz pytania odnośnie Łóżko kontynentalne Korfu z pojemnikiem, wyślij do nas wiadomość.