Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR

Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR

Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR 

Funkcje:

pojemnik na pościel
 • Pojemnik na pościel
sprężyna falista
 • Sprężyna falista
sprężyna typu bonell
 • Sprężyna typu bonell
wspomaganie rozkładania
 • Wspomaganie rozkładania
pas tapicerski
 • Pas tapicerski
wysokość nóżki w meblu 10 cm
 • Wysokość nóżki
 


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik z funkcją spania ARTE to mebel z pikowanym siedziskiem. Dzięki wąskim nóżkom bryła nabiera lekkości a dzięki ozdobnemu pikowaniu na siedzisku, mebel wydaje się miękki i wygodny. Niemniej jednak nasi projektanci i technolodzy zadbali o to, aby mebel był wygodny a więc ani za miękki ani za twardy.

Duży narożnik do salonu ARTE posiada funkcjonalne zagłówki, dzięki czemu każdy z użytkowników może indywidualnie dostosować pozycję podparcia podczas siedzenia. Po całym dniu pracy, kiedy chcesz się odprężyć, ważne jest aby Twoje całe ciało odpoczęło. Istotne jest więc odciążenie kręgosłupa podczas siedzenia. Możesz też przyjąć pozycję półleżącą, podczas której wygodnie obejrzysz ciekawy film czy poczytasz interesującą książkę. Taka pozycja umożliwia wygodne podparcie pleców i możliwość zrelaksowania się.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożniki ARTE to świetna propozycja dla osób, które dysponują przestronnym salonem. Na dużej powierzchni narożnik będzie się prezentował niezwykle elegancko. Narożnik ARTE możesz ubrać w dowolną tkaninę, zarówno z próbnika tkanin Libro jak i z ekskluzywnego próbnika tkanin Tabou.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Narożnik ARTE to mebel z pikowanym siedziskiem oraz pojemnikiem na pościel. Mebel posiada wspomaganie rozkładania, dzięki czemu wieczorne przygotowanie miejsca do spania nie sprawia najmniejszego problemu. Pojemnik na pościel może być też wykorzystany do przechowywania dodatkowych poduszek, koców czy innych domowych tekstyliów. Mebel posiada 10 cm nóżki, dzięki czemu z łatwością utrzymasz czystość pod narożnikiem i unikniesz nagromadzenia kurzu.

Duży narożnik ARTE posiada zarówno sprężyny bonellowe jak i faliste, dzięki czemu mebel charakteryzuje się dużą wygodą i komfortem siedzenia.

KORZYŚCI I ZALETY

 • funkcja spania z dodatkowym wspomaganiem rozkładania,
 • pojemnik na pościel,
 • 10 cm metalowe nóżki, ułatwiające utrzymanie czystości pod meblem,
 • efektowne, pikowane siedzisko,
 • regulowane zagłówki,
 • możliwość wyboru różnorodnych tkanin Libro i Tabou.
  Narożnik modułowy Florida

  Florida to nowoczesna kolekcja modułowa, z którą zbudujemy idealny mebel wypoczynkowy do salonu czy pokoju dziennego.

  Meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy detal. Metalowe nogi zapewniają stabilność oraz podkreślają nowoczesny design mebli.

  Narożnik występuje w kilku rozmiarach, który można dostosować wybierając inne moduły mebla.


   

  Informacje dodatkowe:

  Funkcja spania: nie
  Regulowane zagłówki: tak
  Konstrukcja szkieletu: płyta wiórowa , tarcica iglasta
  Wykonanie siedziska: pianka, spreżyna falista
  Wykonanie oparcia: pianka
  Nogi / stopki: metalowe, kolor: srebrne
   

  Kolor produktu przedstawionego na zdjęciu może się nieznacznie różnić od rzeczywistego.


   

  • Szerokość:285cm
  • Głębokość:291cm
  Narożnik modułowy Mayon LL/70/+2,5BB+BKU TRAPEZ+1BB+1TR


  Zaprojektowany dla osób wymagających. MAYON jest bogaty w wybór łączników podstawowych brył takich jak podręczne bary oraz funkcjonalne blaty po laptopa. Ich szeroki wybór z którego każdy cechuje się indywidualną funkcją i kształtem pozwala na dopasowanie tego właściwego do indywidualnych potrzeb. Równie bogata oferta programowa pozwala na personalizację własnego kształtu mebla dostosowanego do indywidualnego wnętrza. Ich funkcja (funkcja spania, funkcja relakx’u) oraz dwa rodzaje brył narożnych są rozwiązaniem dla najbardziej wybrednych oczekiwań. Miejsca komfortu w postaci pochylanego oparcia i wysuwanego elementu podpierającego zmęczone nogi, to esencja regeneracji sił na kolejny dobrze zaplanowany dzień. W naszych meblach zestawy narożne charakteryzują się obszernymi powierzchniami do spania. Tak też jest w programie mebli MAYON. Mechanizm typu „Delfin” to wręcz dziecinnie prosty sposób aby z całodziennej bryły meblowej stworzyć iście sypialniane miejsce o dobrym komforcie do spania. 

   

  funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniakacze pierzezdejmowany pokrowiecfunkcja spaniafunkcja spania

  • Szerokość:437cm
  • Wysokość:95cm
  • Głębokość:169cm
  Narożnik modułowy Sycylia 1L+PD+1BB+E+2BB+LR


  System modułowy Sycylia to idealne rozwiązanie przestronnego salonu. Wyposażony w wygodne oparcie z zagłówkiem pozwalają uzyskać wygodne podparcie głowy zwiększając komfort siedzenia oraz podłokietnik pozwalający wygodnie oprzeć się bokiem.

  System modułowy pozwala na dowolne konfigurowanie wygodnych i funkcjonalnych narożników zgodnie z własnymi potrzebami.
   

  funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniakacze pierzezdejmowany pokrowiecfunkcja spaniafunkcja spania
  • Długość:355cm
  • Szerokość:373cm
  • Głębokość:168cm
  Narożnik modułowy Violino 2L+EM+1,5RO


  Głównym założeniem tego projektu było zmierzenie się z maksymalną funkcjonalnością z minimalizmem formy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego efektu komfortu. W projekcie VIOLINO również postawiliśmy na materiały czysto ekologiczne stosując je w miejscach tam gdzie pozwala na to Wasze bezpieczeństwo.

  Wszystkie miejsca bezpośredniego kontaktu z ciałem jak i miejsca wpływająco wprost na komfort wypoczynku w modelu VIOLINO są specjalnie opracowane przez naszych technologów. Dobór odpowiednich pianek siedzenia oraz wypełnień oparcia były wielokrotnie testowane przed ostateczną decyzją ich zastosowania.

  To dotyczy również innych komponentów składowych całości tj. sprężyny, elementy konstrukcji z drewna liściastego jak również wszystkie mechanizmy dzięki którym ten model jest tak atrakcyjny w codziennym użytkowaniu.

  Violino występuje w modułach które można dowolnie łączyć według własnych potrzeb.

  Funkcje dostępne w kolekcji:

  funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniakacze pierzezdejmowany pokrowiecfunkcja spaniafunkcja spania

  • Szerokość:244cm
  • Wysokość:116cm
  • Głębokość:187cm
Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR
Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR
Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR
Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR
Długość:
200 cm
Szerokość:
348 cm
Głębokość:
190 cm
Powierzchnia spania:
272 X 140
Jeśli masz pytania odnośnie Narożnik Arte układ U BKL+2F+OTR, wyślij do nas wiadomość.