Narożnik Nevada

Narożnik Nevada

Kolekcja NEVADA to eleganckie połączenie współczesnego designu z akcentami historycznymi. Sprawia to, że meble z tej kolekcji mogą stanowić imponujący akcent w minimalistycznych wnętrzach lub dopełnienie projektów inspirowanych historią oraz utrzymanych w stylistyce „boho”. To również połączenie piękna i funkcjonalności. Meble z tej kolekcji zapewniają funkcję przechowywania, a po rozłożeniu pozwalają na komfortowy wypoczynek w nocy.
  Narożnik Magnus


  Narożnik Magnus to bardzo komfortowy mebel z funkcją spania typu PUMA. Mebel wysposażono w sprężyny faliste i piankę wysokoelastyczną oraz pojemnik pod krószą częścią.
  Regulowane zagłówki to dodatkowy atut tego narożnika.

  Mebel dostępny w wielu kolorach oraz rodzajach tkanin.

  Termin realizacji zamówienia ok 8 tygodni.

  • Szerokość:260cm
  • Wysokość:99cm
  • Głębokość:203cm
  • Powierzchnia spania:200 x 140 cm
  Narożnik Patrizia

  Patrizia   
  Duży, wielofunkcyjny narożnik o ciekawych, krągłych wykończeniach. Ponadto Patrizia wyposażona jest też w sporej wielkości pojemnik na pościel. Model ten świetnie zaprezentuje się w pokaźnym pomieszczeniu,pełnym naturalnego światła dziennego.
  W zależności od potrzeb Patrizia może być wykorzystana do spotkań w gronie rodziny, codziennego relaksu, albo też jako mebel zastępujący łóżko. Wszystko to za sprawą wygodnego siedziska, regulowanych zagłówków, obszernej otomany, oparć z dwóch stron narożnika, jak również funkcji spania, rozkładanej przy pomocy automatu typu „puma”.

  Regulowany zagłówek

  Mebel wyposażony jest w ruchome zagłówki. Dzięki temu użytkownicy mogą dopasować ich ułożenie według własnych potrzeb i upodobań.

  Automat “Puma”

  Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „puma”. Jest to jedno z najłatwiejszych i najprostszych rozwiązań, które pozwala za pomocą tylko jednego ruchu utworzyć powierzchnię do spania lub wypoczynku. Polecane dla wszystkich, którzy cenią komfort i łatwość użytkowania, a zwłaszcza dla osób starszych.

  Pojemnik na pościel

  W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

  Funkcja spania

  Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

  Pianka wysokoelastyczna

  Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

  Sprężyny faliste

  W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

  Pianka poliuretanowa T30

  Pianka o dużej gęstości (30 kg/m3). Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu.


  Termin realizacji zamówienia 8 tygodni

  • Szerokość:260cm
  • Wysokość:99cm
  • Głębokość:203cm
  • Powierzchnia spania:200 x 140 cm
  Narożnik Kronos

  KRONOS


  Kolekcja

  Kolekcja Libro

  Wymiary:

  • Długość: 250
  • Głębokość: 178
  • Wysokość: 88/102
  • Powierzchnia spania: 205 X 142

  Funkcje:

  • HR-pianka wysokoelastyczna
   HR-pianka wysokoelastyczna
  • pojemnik na pościel
   pojemnik na pościel
  • sprężyna falista
   sprężyna falista
  • sprężyna typu bonell
   sprężyna typu bonell
  • wspomaganie rozkładania
   wspomaganie rozkładania
  • wybór koloru elementów drewnianych
   wybór koloru elementów drewnianych

  Opis:

  Harmonijne zestawienie tkanin z drewnianymi elementami ozdobnymi na podłokietnikach podkreślają elegancki charakter narożnika.

  Narożnik o podwyższonym standardzie użytkowania, dzięki zastosowaniu podwójnego systemu sprężynowania w siedzisku tzn. sprężyn bonellowych i falistych.

  W oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną HR. W standardzie narożnik wyposażony jest w okucia podnoszące poduchy oparciowe. Opcją są wałki umożliwiające dodatkowe podparcie na wysokości kręgosłupa lędźwiowego, co podnosi wygodę użytkowania i korzystny wpływ na wypoczynek.

  Narożnik posiada pojemnik na pościel oraz nowoczesną funkcję spania typu „PUMA” z  wspomaganiem rozkładania.

  W ofercie dostępne są również: narożnik o wymiarach 321x178x88, 240x165x88, sofa, sofa dwuosobowa oraz fotel.

  Termin realizacji zamówienia to 10 tygodni.

  Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego funkcje mebla.

  • Szerokość:250cm
  • Wysokość:102cm
  • Głębokość:178cm
  • Powierzchnia spania:205 x 142 cm
  Narożnik modułowy Ulises

  Kolekcja Ulises to propozycja dla wymagającego Klienta. Wysoki komfort użytkowania uzyskano dzięki zastosowaniu podwójnego sprężynowania w siedziskach. Elementy wypełnione są sprężyną bonellową rozmieszczoną na sprężynach falistych. Oparcie wypełnione pianką HR na konstrukcji z pasów tapicerskich. Optymalna głębokość siedziska i regulowana wysokość oparcia sprawiają , że meble jest bardzo wygodny.

  W skład kolekcji wchodzi sofa 3-osobowa z boczkami oraz elementy modułowe, z których można komponować rozbudowane bryły. Mebel ma nowoczesną stylistykę. Proste, geometryczne kształty mebla nadają mu ponadczasowej elegancji.  Możliwość połączenia dwóch tkanin podkreśla delikatne linie mebla i dodaje mu lekkości. Regulowane zagłówki występują we wszystkich bryłach, każdy zagłówek ma 4 stopnie regulacji.

  Elementem ozdobnym są wysokie chromowane nóżki zachodzące na elementy skrzyni. W bryłach 2BK oraz OBK są pojemniki na pościel, moduł 2F ma funkcję spania typu delfin. Sofa 3-osobowa dostępna jest w wersji z szerokimi  boczkami, w których znajdują się pojemniki na pościel oraz w wersji z wąskimi boczkami bez pojemników. W sofie trzyosobowej zastosowano funkcję spania typu PUMA z podwójnym sprężynowaniem.

  Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego funkcje mebla.  Termin realizacji zamówienia to 10 tygodni.
   

Narożnik Nevada
Szerokość:
248 cm
Wysokość:
88 cm
Głębokość:
162 cm
Powierzchnia spania:
210 x 140 cm
Jeśli masz pytania odnośnie Narożnik Nevada, wyślij do nas wiadomość.